Keno & Keno BonusRodinné centrum Trhováček

TBA Winners.

Keno Winners

Total instant and winning draw winners for this date. Find out all the great Keno prizes available to playnow keno won and the keno of winning them.

bclc keno

Know how win keno works and what the odds are before playing. The more you know about the games, the better how you are to make informed decisions when you play.

BCLC Keno winning ticket scan

Learn more about the odds at Now. We value your feedback and want to ensure we are providing our users with a great experience during their play to BCLC.

Please complete our survey and let us know how we're doing.

B.C. woman cheers record $400,000 Keno win

No thanks Take survey Are you voluntarily self-excluded? BCLC takes problem gambling seriously.

bclc keno

If you or someone you know has a problem with gambling, please call the Problem Gambling Helpline at Winning Numbers See bckeno games ». Winning Number. Poker Lotto Loading Pacific Hold'Em Poker Loading Remember Sign your ticket.

Impulse Keno play leads Dawson Creek man to $25K win

Related Links Game Conditions. Keno Prizes and and Odds of winning Find out all the great Keno prizes available to be won and the odds of winning them.

bclc keno

Prizes and odds of winning: Keno main draw. Prizes and odds of winning: Keno Bonus Draw. Prizes and odds of winning: Keno Pattern Play.

British Columbia Lottery Corporation

We want to hear from you! No thanks Take survey. Are you voluntarily self-excluded? Leave survey Continue to survey.

Milé maminky, tatínkové, babičky, dědečkové a všichni přátelé, na přelomu června a července 2016 vznikla v Trhových Svinech nová nezisková organizace Rodinné centrum Trhováček, z. s. Její krásně vybavené prostory v budově Polikliniky v Trhových Svinech vedle lékárny od září 2016 čekají na Vás i na Vaše děti.

Jarní stezka

Od prvního jarního dne minimálně do konce dubna můžete navštívit naši Jarní stezku – tedy stezku plnou úkolů, zajímavostí, s tajenkou, studánkou a krásnou přírodou – kterou najdete na 3,5 km okruhu Březského háje: z hlavní silnice z TS směrem na ČB za odbočkou na Čeřejov odbočíte u vzrostlých stromů doleva a dojedete k lesu, tam začíná fialovými a modrými fáborky značený okruh pro děti ve věku cca 3-8 let. Součástí stezky je kromě hádanky s tajenkou také soutěž o ceny.

NOVÁ KNIHOVNIČKA V TRHOVÁČKU

Když nám v říjnu oznamovala jedna z našich lektorek po zveřejnění vládních opatření, které nás donutily přerušit činnost Rodinného centra Trhováček, že by své kurzy znovu otevřela až v lednu, až se celá situace uklidní, byli jsme smutní. Věili jsme totiž, že už po pár týdnech budeme moci centrum znovu otevřít a bylo nám líto, že návštěvníci těchto kurzů budou muset čekat na své lekce až do ledna. Teď už víme, že naše lektorka měla odhad naprosto realistický a my můžeme v tuto chvíli jen doufat, že v lednu budeme moci naše kurzy vůbec spustit.

Začínáme v týdnu od 14. září 2020

Pokud není v programu uvedeno jinak, aktivity Rodinného centra Trhováček, z. s. začínají v týdnu od 14. září 2020. 

Volná místa hlásíme na úterní angličtině pro děti od 16 hodin - pro školní děti. Na Hravé flétničce ve středu od 15 hodin. Na angličtině podle Helen Doron. Je možné se přidat i k předporodnímu kurzu ve čtvrtek od 17:30. 

Na úterní cvičení pro děti a páteční zpívání s kytarou se nemusíte hlásit. U Setkávání v herně se maminky domlouvají na facebooku - požádejte o přidání do skupiny Setkávání v herně. 

Těšíme se na Vás. 

Závěr léta a začátek nového školního roku v Trhováčku

Na závěr léta chystá Trhováček opět jako každý rok Skotačení s Trhováčkem na myslivecké Střelnici. Tentokrát se na všechny děti a jejich rodiny chystá akce v indiánském stylu – v pondělí 31. srpna 2020 od 15 hodin se na Střelnici můžete těšit na soutěže, tvořivou dílnu, skákací hrad, opékání buřtíků a mnoho dalšího. Přijďte se svými dětmi zakončit léto a společně si užít poslední den prázdnin.

Pomalu uvolňujeme

V souvislosti s uvolňováním koronavirových opatření se i Trhováček začíná pomalu vracet do normálnějšího režimu. Už v druhé polovině května se chystáme otevřít některé kurzy pro dospělé i pro starší děti a všem jejich účastníkům moc děkujeme za zájem o naše kurzy i v této pro neziskové organizace ne zcela lehké době. V průběhu června se chystáme otevřít též kurzy pro malé děti, pokud o ně jejich rodiče budou jevit zájem. Kurzy se budeme snažit z větší části organizovat venku. Aktuality sledujte prosím na naší facebookové stránce Rodinné centrum Trhováček.

Trhováček za časů koronaviru

I do chodu Rodinného centra Trhováček současná pandemie významně zasáhla. Od 16. března byly veškeré programy Trhováčku přerušeny a centrum zavřeno. To ale neznamená, že se jeho členové nezapojili do pomoci občanům v těchto těžkých časech. Maminky z vedení Trhováčku seděly ve svých domovech u šicích strojů a šily roušky pro rodiny, sousedy i občany našeho města. Do několika domácností jsme rozváželi aktivní žitný kvásek, který se v době všeobecného nedostatku droždí výborně hodí na pečení chleba. Na naše facebookové stránky se snažíme umisťovat typy na tvoření pro maminky s malými dětmi.

Dotazník z oblasti slaďování rodinného a pracovního života

Rádi bychom Vás poprosili o vyplnění krátkého dotazníku zkoumajícího potřeby rodičů a pečujících osob v oblasti slaďování pracovního a rodinného života. Projekt naší spolupracující organizace Sítě pro rodinu, z. s. je určen všem, kteří pečují o nezletilé děti (tedy rodičům) či těm, kteří neformálně pečují o blízkou osobu. Moc Vám děkujeme za vyplnění, (které zabere pár minut), na tomto odkazu: https://forms.gle/yDyfjDfB3tbJL1Z8A

Stránky